De Laddercompetitie is gestart. Doe je ook mee?

10 juni 2022


Vanaf 11 juni tot en met 28 augustus 2022 kun je andere leden uitdagen in een poging om zo hoog mogelijk op de Ladder te eindigen.
De Laddercompetitie is niet alleen een mooie manier om jezelf sportief te meten met anderen, maar ook een uitstekende manier om beter te gaan tennissen, nieuwe leden te leren kennen en tennismaatjes te vinden.

Wat is een laddercompetitie? Lees hier de algemene uitleg van de laddercompetitie

Hoe schrijf ik me in? En hoe zijn de spelregels? Lees uitleg en spelregels hier

Inschrijven doe je via de ClubApp: Spelen-->wedstrijden>Ladder

Wij zijn enthousiast; jij ook?
Kijk als je een baan reserveert ook even naar de openingstijden van ons clubhuis (te zien bij pagina CLUB tab DIENSTEN).... wel zo gezellig als je samen met je tegenstander(s) vóór of na je wedstrijd even kan socializen in het clubhuis of op het terras.

Veel tennisplezier met de ladder!

Nieuwscategorieën