Vrijdagcompetitie

Upcoming matches vrijdagavond

 

Baanindeling 25 mei

Teamindeling vrijdag

Competitie Team Klasse Namen Captain
Dames dubbel 17+ 1 3de Karin Malij P
4 x DD     Astrid Bolt  
4 wedstrijden     Pita Hoogendoorn  
Avond     Maureen Verheul  
      Karin Seuren  
      Sandra van der Zijpp  
         
         
Dames dubbel 17+ 2 4de Suzanne Poot P
4 x DD     Cilia Mittendorff  
4 wedstrijden     Gaby Werkman  
Avond     Laura ten Ham  
      Kiki Alpherts  
      Susanne Koenderink  
      A. Fermont  
         
         
Dames dubbel 35+ 1 4de Linda Boelens P
4 x DD     Elles Visser  
4 wedstrijden     Wendy Veelenturf  
Avond     Tessa van der Kuur-ten Hove  
      Wendeline Moorrees  
      Bianca Bruil  
      Linda Zunnebeld-Helsloot  
         
         
Gemengd dubbel 17+ 1 3de Michiel Delfos P
HD, DD en 2 x GD     Jos van Amerom  
4 wedstrijden     Laura te Nijenhuis  
Avond     Dana Hamers  
         
         
Gemengd dubbel 17+ 2 3de Remco Marbus P
HD, DD en 2 x GD     Annemieke Bakker  
4 wedstrijden     Carol Gribnau  
Avond     Marlou Josephy  
      Frank Mans  
      Rick David  
      Melchior Blok  
         
         
Gemengd dubbel 35+ 1 3de Annemarieke Spijker P
HD, DD en 2 x GD     Ed Spijker  
4 wedstrijden     Petra Beaten  
Avond     Luuk Wesseling  
      John van der Zwaan  
      Liesbeth van der Zwaan  
         
         
Gemengd dubbel 35+ 2 3de E. Smit P
HD, DD en 2 x GD     M. Puijk  
4 wedstrijden     C. Durang  
Avond     L.T. Smit  
      R. vd Boog  
      C. vd Boog  
      M. van Manen  
         
         
Gemengd dubbel 35+ 3 4de Suzanne Beukeboom-de Jong P
HD, DD en 2 x GD     Jolanda Schneider  
4 wedstrijden     Diet Pot  
Avond     Jos Schneider  
      Wilbert van Overeem  
      Paul Koedam  
         
         
Gemengd dubbel 35+ 4 4de Roger Bastiaens P
HD, DD en 2 x GD     Joost Zuurbier  
4 wedstrijden     Ellen Zuurbier  
Avond     Ada Bastiaens-Ottenhoff  
      Guus Verweij  
      Henny Ottenhoff  
         
         
Heren dubbel 35+ 1 4de Gerjan Veenhoven P
4 x HD     Joop van Drie  
4 wedstrijden     Marcel de Jong  
Ochtend     Frank Grondstra  
      Fons Pommee  
      Bekir Zeyrek  
      Ugur Yilmazer  

Vragen?

logo

E-mail

info@weespertennisclub.nl

Telefoon

0294-410732

Weesper Tennis Club

Papelaan 124
1382 RP Weesp
Nederland