Zaterdagcompetitie

Upcoming matches zaterdag

 

Baanindeling 2 juni

 

Teamindeling

Competitie Team Klasse Namen Captain
Dames 17+ 1 1e Christel van Leeuwen P
4 x DE, 2 x DD     Nathalie van den Berg-Overdiek  
6 wedstrijden     Joyce Hilster  
Hele dag     Kim Hilster  
      Leoni Riksen  
         
         
Dames 17+ 2 3de Kirsten van Weert P
4 x DE, 2 x DD     Marian ter Horst  
6 wedstrijden     Renee van Eijden  
Hele dag     Andrea Groenewegen  
      Jolanda Veuger  
      Jasmijn ter Beek  
      Nanda Wingelaar  
         
         
Dames 17+ 3 3de Marjet Rameau P
4 x DE, 2 x DD     Saskia Teerhuis  
6 wedstrijden     Maartje Buddenberg  
Hele dag     L. Wiggers  
      Sanne Burggraaf  
      Mariannede Graaf  
      Merel Grijpink  
      Laura Spijker  
         
         
Heren 17+ 1 2de Hans Heijstee P
4x HE, 2 x HD     Bas Rademaker  
6 wedstrijden     Tim Schiereck  
Hele dag     Julian Rademaker  
      Arthur Post  
         
         
Heren 17+ 2 3de Richard de Klerk P
4 x HE, 2 x HD     Joost Looman  
6 wedstrijden     Michael Engels  
Hele dag     Martijn Lok  
      Nanne Venema  
      Robert-jan Bolte  
         
         
Gemengd Dubbel 17+ 1 3de Saskia Gillebaard P
DD, HD, 2 x GD     Marc Combee  
4 wedstrijden     Daphne Spin  
Hele dag     Petra Soede  
      Thijs Elderenbosch  
      Chantal van den Berg  
         
         
Gemengd Dubbel 17+ 2 4de Ilse Duivis P
DD, HD, 2 x GD     Jesper van Rossum  
4 wedstrijden     Lynet Spin  
Hele dag     Sandra de Jong  
      Bas de Pijper  
      Inge Schlebaum  
         
         
Gemengd Dubbel 17+ 3 4de Wilma Lipsius P
DD, HD, 2 x GD     Ed Gillebaard  
4 wedstrijden     Jeanette Gillebaard  
Hele dag     Jan Lipsius  
      Saskia Kooren Vinkoert  
      Patrick Kooren Vinkoert  
         
         
Gemengd Dubbel 17+ 4 4de Cor Hylkema P
DD, HD, 2 x GD     Wim de Jong  
4 wedstrijden     Hans van Stroe  
Hele dag     Fred Buddenberg  
      Joke de Jong  
      Marianne Hylkema  
      Mary Buddenberg  
         
         
Gemengd 35+ 1 3de Peter Fransen P
DE, HE, GD en DD, HD     Nicole Zuilen  
5 wedstrijden     Jeannine v. Dijk  
Hele dag     Elly de Waard  
      Sander Bos  
      Hans van Staveren  
         
         
Gemengd Dubbel 50+ 1 2de Jan Dame P
DD, HD en 2 x GD     Anette Broens  
4 wedstrijden     Margrit Hilster  
Hele dag     Heike Remeeus  
      Toin Engels  
      Matin Hilster  
      Martin Remeeus  

Vragen?

logo

E-mail

info@weespertennisclub.nl

Telefoon

0294-410732

Weesper Tennis Club

Papelaan 124
1382 RP Weesp
Nederland