Verzoek om te parkeren op de parkeerplaats ipv in de wijk

11 maart 2021


Wij ontvingen het verzoek van bewoners van de wijk tegenover de ingang van de Papelaan om de auto niet in de wijk te parkeren.

ONZE VERENIGING HEEFT EEN PRIMA PARKEERGELEGENHEID BIJ DE ACCOMMODATIE.

Het gebeurt echter met grote regelmaat, dat met name de ouders van kinderen die tennissen hun auto parkeren in de wijk tegenover de ingang van de tennisbaan aan de Papelaan. Zeker rond het tijdstip 17.00 - 19.00 uur zorgt dit ervoor dat bewoners van deze straat hun auto dan verderop moeten parkeren omdat de parkeerplekken bezet zijn. Natuurlijk zijn het openbare parkeerplekken, maar de parkeerplaats is een klein stukje verderop, heeft ruim voldoende parkeerplaatsen en via de ingang bij deze parkeerplaats kun je zo het park op lopen.

Vast bedankt voor jullie medewerking.

Nieuwscategorieën